Výživová diagnostika zahrnuje analýzu aktuálního jídelníčku a měření tělesného složení. Je nezbytná pro návrh změn ve stravování a další spolupráci v oblasti výživy.

Umožňuje nám posoudit individuální stav klientova jídelníčku, určit největší nedostatky a navrhnout potřebné změny korespondující s cílem klienta.

Samotné diagnostice předchází vyplnění on-line formuláře klientem. Jde o podrobný týdenní jídelníček, který slouží jako výchozí bod pro diagnostiku. Při konzultaci už máme díky tomu pro klienta připravenou analýzu jeho stávajícího jídelníčku a můžeme tak veškerý čas věnovat rozhovoru o základech zdravého stravování a hlavních změnách, na které by se měl klient zaměřit, aby dosáhl co nejefektivněji svého cíle. Další část diagnostiky je věnována měření tělesného složení na váze značky Tanita včetně interpretace výsledků. Výstupem z diagnostiky je kromě naměřených hodnot z Tanity a analýzy aktuálního jídelníčku také návrh nového jídelníčku společně s tipy, jaké potraviny zařadit, kde je sehnat a jak je kombinovat ve formě jednoduchých a rychlých receptů.

Naším cílem je podat klientovi informace o zdravém stravování srozumitelně a tak, aby si dokázal jídelníček sestavit sám, ze základních potravin a bez zbytečného odvažování a počítání. Změna stravovacích návyků by měla být postupná a trvalá, k dlouhodobému udržení cíle.

2000diagnostika
Výživová diagnostika
V ceně je zahrnuta analýza aktuálního jídelníčku, návrh nového jídelníčku a měření tělesného složení

Objednat termín výživové diagnostiky