Krok za krokem

Krok 1

Nejsme obyčejné fitko. U Antmanna začínáme vždy diagnostikou pohybového aparátu. Jde o komplexní prohlídku, během níž zjistíme příčiny vašich pohybových omezení. A nejen to, díky zevrubnému vyšetření odhalíme vaše výkonnostní rezervy, což je výborný start k aktivní nápravě. Tento proces trvá zhruba 60 až 90 minut.

 

Krok 2

Výsledky diagnostiky použijeme k vytvoření individuálního tréninkového plánu, který probíhá vždy pod vedením našich certifikovaných trenérů. Ano, do Antmanna si nikdy nechodíte zacvičit sami.

 

Krok 3

Pro koho jsou naše tréninky určeny? Pro všechny. U Antmanna nerozlišujeme, jakou má kdo momentálně fyzickou kondici, ani kolik mu je let. Jediné, co vítáme, je odhodlanost a touha po aktivním pohybu. Věříme, že pod našim odborným vedením se každý z nově příchozích bude brzy radovat ze zvýšení úrovně své trénovanosti. 

Krok 4

Jak probíhá trénink? Během tréninkové jednotky pracuje klient se svým trenérem na individuální bázi. Vycházejí z úvodní diagnostiky a tréninkového plánu na míru. Kromě silového a kondičního tréninku se tak často dostane i na Antmannovu specializaci – odstraňování akutních nebo chronických bolestí. Většinou se jedná o nápravy problematických oblastí bederní páteře, kolen, kyčlí nebo ramen. 

 

Krok 5

Jak často trénujeme? Frekvence tréninkových jednotek záleží zcela na klientovi. Nikdy ale ne méně než jedenkrát týdně.

 

Krok 6

Jak se objednávám? Přes online formulář.

Vstupní diagnostika

Je naprosto nezbytným prvním krokem k zahájení spolupráce. U Antmanna postupujeme podle individuálního tréninkového plánu, který je klientovi ušit na míru právě díky vstupnímu vyšetření pohybového aparátu. Jen tak můžeme garantovat, že se našemu týmu podaří odstranit bolestivé obtíže a plně se věnovat aktivnímu zlepšování síly a kondice.

Cena diagnostiky

2 500 Kč

v ceně je zahrnut i vstup do centra

Prevence zranění

U Antmanna pracujeme s daty, která si o klientovi zjistíme při úvodní diagnostice. Díky nim a individuálnímu přístupu jsme schopni do tréninkového plánu zařadit prvky, které pomohou předcházet zraněním, která by jinak klientovi hrozila.

Cena lekce

1 290 Kč

v ceně je zahrnut i vstup do centra

Silový trénink

Pod vedením profesionálních trenérů naše klienty učíme, že síla a kondice se nezíská bezhlavým posilováním od stroje ke stroji. Většina z nás v dnešní době nejprve potřebuje posílit střed těla, naučit se dýchat a teprve po zvládnutí základů začít pracovat na zvedání výkonnosti. Věříme v trvale udržitelné sportování.

Cena lekce

1 290 Kč 

v ceně je zahrnut i vstup do centra

Ze života