Vše začíná diagnostikou

Diagnostika je u Antmanna prvním krokem ke startu jakékoliv spolupráce. Bez ní nelze do sportovního programu vstoupit.

Když chce doktor léčit, musí pacienta nejdříve prohlédnout. Když chce architekt stavět, musí nejdříve narýsovat plány. A přesně tak to funguje i u silového a kondičního tréninku, a o to víc při nápravách bolestivých obtíží pohybového aparátu. Diagnostika umožňuje trenérům nalézt příčiny pohybových obtíží a výkonnostních rezerv. Pomocí těchto informací pak vedou klienta sportovním tréninkem tak, aby je postupně odstraňovali. 

Cena diagnostiky

2 500 Kč

v ceně je zahrnut i vstup do centra

Individuální přístup

Každé tělo je vlastní originál, se svými silnými stránkami i handicapy. Proto je v první fázi tak důležité, abychom váš pohybový aparát důkladně prozkoumali a naši trenéři dostali přesný manuál, jak nakládat s vaším tělem. Výsledky diagnostiky pak naši trenéři budou využívat při každém tréninku – vaši momentální kondici a sportovní progres budou průběžně vyhodnocovat a srovnávat s daty, která o vás mají. 

Neznamená to, že bychom vás chtěli odradit od vašich vytyčených cílů. Neznamená to, že bychom vám je chtěli po vstupní diagnostice vymlouvat. Je to přesně naopak: zpráva o stavu vašeho těla nám jen umožní vybrat si bezpečnou cestu k dosažení vašich cílů. Na takto profesionálně vykolíkované dráze se tak snáze vyhnete zraněním či funkčním omezením pohybu.

Cena lekce

1 290 Kč

v ceně je zahrnut i vstup do centra

Slova našich klientů

Objednat diagnostiku

Po odeslání Vás budeme co nejdříve kontaktovat, abychom domluvili podrobnosti.