2 listopadu, 2021

Anna Seeman

Poprvé jsem do ASC přišla začátkem roku 2020, osm měsíců po druhém porodu s tím, že bolest beder byla na denním pořádku a v kombinaci s nosením mladšího potomka dostávalo tělo pěkně zabrat. Nejprve s Adamem a později s Jendou jsme bolest beder odbourali díky správnému a funkčnímu cvičení, což samozřejmě vedlo i k postupnému posilování a zpevňování všeho ostatního. Nyní, po roce, si na bolest zad už nevzpomenu, stejně tak na bolest kyčlí a kolen, které se ozývaly téměř po každé větší zátěži…

Můj původní plán, chodit jen chvíli, naučit se co je potřeba a pak cvičit doma, jsem nakonec přehodnotila a do ASC chodím stále. Konečně mi cvičení přináší radost, nic mne nebolí, endorfiny po kvalitním tréninku fungují a vzhledem ke dvěma dětem je pro mě hodinka v tělocvičně i příjemný relax. Navíc jsem ráda, že mám možnost cvičit s Jendou, je to profík, který umí poradit, opravit, správně namotivovat a ještě se u tréninku dost nasmějeme.

Vzhledem k současné situaci nyní tréninky probíhají pouze online, a i když jsem tomu zprvu moc nevěřila, musím říct, že vše funguje jak má, Jenda uzpůsobuje cviky dle vybavení a možností, které doma mám, a kvalita tréninku je téměř srovnatelná.