Profesionální přístup

Naše individuální tréninkové lekce probíhají vždy pod vedením jednoho z našich certifikovaných trenérů. Profesionální dozor postupuje s klientem přesně podle individuálního tréninkového plánu, který vychází ze vstupní diagnostiky. U Antmanna nikdy necvičíte sami.

Tomáš
Krýda

Vojtěch
Šafránek

Adam
Antmann

Jakub
Houžvička

Jan
Kloboučník

Naše filozofie

Naši trenéři a fyzioterapeuti se postarají, abyste sportovali bez omezujících bolestí a aktivity si tak užívali naplno. Metoda našich úspěšných transformací spočívá v tréninku na míru, individuálním přístupu trenéra a závisí samozřejmě i na odhodlání klienta.

A přesně to jsou základní pilíře, na kterých staví i filosofie Antmann. Zakládáme si na tom, že našim klientům profesionálně ‚zmapujemejejich těla a pak jim přesně na míru „ušijeme“ cvičební plán. Přitom nerozlišujeme, zda se jedná o začátečníka, vrcholového sportovce či člověka, který se potýká s následky zranění. 

Důraz na mentální pohodu

Jsme s našimi klienty tak často a tak blízko, že jejich pohybový aparát známe často lépe než třeba praktický lékař, který je vidí jednou za čas po dobu deseti minut. Podporujeme je v aktivním přístupu ke své kondici, průběžně sledujeme jejich zdravotní stav a učíme je, která zdravotní omezení mohou vyřešit aktivním cvičením či rehabilitací. To vše se samozřejmě odehrává pod dozorem našich profesionálních trenérů.

Součástí naší Antmann filosofie je kromě fyzična i důraz na psychickou pohodu. V dobře fungujícím těle se totiž snadno a rychle posílí i pozitivní mentální rozpoložení. Pokud se klientovi daří zlepšovat kondici a vidí kontinuální vývoj, má to přímý vliv na jeho odhodlanost. Ta se pak okamžitě promítá do kvality a ráznosti jeho rozhodování. Najednou cítí nárůst sebevědomí, vidí, že je schopen výkonů a zátěže, které si nedokázal představit a za svoji práci je pak spravedlivě odměněn.